Roghnaigh do thír nó réigiún.

Close
Sínigh isteach Cláraigh Ríomhphost:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

HFBR-772BEHWZ

Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch. Féach sonraíochtaí le haghaidh sonraí táirge.

Forbhreathnú ar Tháirge

Cuid Uimhir: HFBR-772BEHWZ
Monaróir / Branda: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Cur síos ar an Táirge XMITTER FO 12X2.7GBD EXT SHIELD
Datasheets:
Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Coinníoll Stoc 5691 pcs stock
Long Ó Hong Cong
Slí Loingsiú DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 5691 pcs
Cuir Iarratas ar Fhocail
Comhlánaigh na réimsí riachtanacha le do thoil le do chuid faisnéise teagmhála. Cliceáil " SUBMIT RFQ " déanfaimid teagmháil leat go luath trí ríomhphost. Nó R-phost chugainn:Info@infinity-electronic.com
  • Spriocphraghas:
  • Qty:

Tabhair do spriocphraghas dúinn má tá méideanna níos mó ná iad siúd atá ar taispeáint.

  • Cuid Uimhir
  • Ainm na Cuideachta
  • Ainm an Teagmhálaí
  • R-phost
  • Teachtaireacht

Sonraíochtaí HFBR-772BEHWZ

Cuid Uimhir HFBR-772BEHWZ Monaróir Avago Technologies (Broadcom Limited)
Tuairisc XMITTER FO 12X2.7GBD EXT SHIELD Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Cainníocht Ar Fáil 5691 pcs Bileog sonraí
Tonnfhad 850nm Voltage - Ar Aghaidh (VF) (Typ) -
speictrim Bandaleithid 0.4nm Sraith -
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited) Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant
Cur síos Mionsonraithe Fiber Optic Transmitter 850nm MTP® (MPO) Cineál nascóirí MTP® (MPO)
toilleas 0.1µF

Loingsiú

★ SAOR IN AISCE VIA DHL / FEDEX / UPS SAOR IN AISCE Más rud é go 1,000 USD.
(AMHÁIN le haghaidh Ciorcaid Chomhtháite, Cosaint Chuarda, RF / IF agus RFID, Optoelectronics, Braiteoirí, Trasducers, Transformers, Isolators, Switch, Relays)

FEDEX www.FedEx.com Tá táille loingseoireachta bunúsacha de $ 35.00 ag brath ar chrios agus tír.
DHL www.DHL.com Tá táille loingseoireachta bunúsacha de $ 35.00 ag brath ar chrios agus tír.
UPS www.UPS.com Tá táille loingseoireachta bunúsacha de $ 35.00 ag brath ar chrios agus tír.
TNT www.TNT.com Tá táille loingseoireachta bunúsacha de $ 35.00 ag brath ar chrios agus tír.

★ Ní mór DHL / UPS / FEDEX / TNT 2-4 Laethanta a sheachadadh don chuid is mó de thír ar fud an domhain.

Cuir glaoch i dteagmháil linn má tá aon cheist agat maidir leis an loingsiú. R-phost chugainn Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

GARAÍOCHT FAOI DEARTHA

  1. Tugadh tréimhse bharánta de 1 BLIAIN do gach táirge ó Infinity-Electronic.hk. Don tréimhse seo, d'fhéadfaimis cothabháil theicniúil saor in aisce a sholáthar má tá aon fhadhbanna ann maidir lenár dtáirgí.
  2. Má fhaigheann tú fadhbanna cáilíochta maidir lenár dtáirgí tar éis dóibh iad a fháil, d'fhéadfá iad a thástáil agus iarratas a dhéanamh ar aisíocaíocht neamhchoinníollach más féidir é a chruthú.
  3. Má tá na táirgí lochtach nó nach bhfuil siad ag obair, is féidir leat filleadh ar ais chugainn laistigh de 1 BLIAIN, déantar gach muirear iompair agus custaim na n-earraí a iompar.

Clibeanna Gaolmhara

Táirgí Gaolmhara

HFBR-5984LZ
HFBR-5984LZ
monaróirí: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Tuairisc: TXRX MMF 200MBD CHAN/STORAGE 2X5
I stoc: 2004 pcs
íoslódáil: HFBR-5984LZ.pdf
RFQ
HFBR-772BEWZ
HFBR-772BEWZ
monaróirí: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Tuairisc: XMITTER FO 12X2.7GBD EXT SHIELD
I stoc: 5659 pcs
íoslódáil:
RFQ
HFBR-779BEWZ
HFBR-779BEWZ
monaróirí: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Tuairisc: XMITTER 12X2.7GBD 62.5UM FO
I stoc: 3859 pcs
íoslódáil: HFBR-779BEWZ.pdf
RFQ
HFBR-772BWZ
HFBR-772BWZ
monaróirí: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Tuairisc: XMITTER FO 12X2.7GBD
I stoc: 6177 pcs
íoslódáil:
RFQ
HFBR-779BWZ
HFBR-779BWZ
monaróirí: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Tuairisc: XMITTER 12X2.7GBD 62.5UM FO
I stoc: 3764 pcs
íoslódáil: HFBR-779BWZ.pdf
RFQ
HFBR-772BHWZ
HFBR-772BHWZ
monaróirí: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Tuairisc: XMITTER FO 12X2.7GBD
I stoc: 6784 pcs
íoslódáil:
RFQ
HFBR-779BHWZ
HFBR-779BHWZ
monaróirí: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Tuairisc: XMITTER 12X2.7GBD 62.5UM FO
I stoc: 6002 pcs
íoslódáil: HFBR-779BHWZ.pdf
RFQ
HFBR-59L1AGEZ
HFBR-59L1AGEZ
monaróirí: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Tuairisc: TXRX MMF SFP PTH FIBRE CHANNEL
I stoc: 4004 pcs
íoslódáil: HFBR-59L1AGEZ.pdf
RFQ
HFBR-59L1AL
HFBR-59L1AL
monaróirí: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Tuairisc: TXRX MMF SFP PTH FIBRE CHANNEL
I stoc: 6489 pcs
íoslódáil: HFBR-59L1AL.pdf
RFQ
HFBR-5963LZ
HFBR-5963LZ
monaróirí: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Tuairisc: TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5
I stoc: 2564 pcs
íoslódáil: HFBR-5963LZ.pdf
RFQ
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ
monaróirí: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Tuairisc: TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5
I stoc: 1753 pcs
íoslódáil: HFBR-5963ALZ.pdf
RFQ
HFBR-59L1ALZ
HFBR-59L1ALZ
monaróirí: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Tuairisc: TXRX MMF SFP PTH FIBRE CHANNEL
I stoc: 3298 pcs
íoslódáil: HFBR-59L1ALZ.pdf
RFQ

Nuacht Tionscail

Cuireann Rohm 10 mosfets SiC na ngluaisteán leis
“Ligeann tabhairt isteach an tsraith SCT3xxxxxHR do Rohm tairiscint a dhéanamh don chomhlacht is m...
Cuireann ON le SiC MOSFETanna
Chuir dhá leathsheoltóra dhá MOSFET SiC isteach atá dírithe ar EVs, iarratais gréine agus UPS....
APEC: TI is dóigh le TI sliseanna ac-dc a dhéanamh le teanntán 15mW
“Baineann an fheiste seo amach an chothromaíocht is fearr idir ardéifeachtúlacht agus torann ult...
Ábhar Urraithe: Anailíseoir Speictrim Speictrim SIGLENT SVA1015X
Is uirlis an-chumhachtach agus solúbtha í an anailíseoir speictrim SIGLENT SVA1015X do thomhais ...
Táthar ag súil go dtiocfaidh laghdú 14% i gcaiteachas ar threalamh leath-déantúsaíochta i mbliana agus go bhfásfaidh sé 27% an bhliain seo chugainn
Mar gheall ar moilliú san earnáil chuimhne, is é an cor chun donais i 2019 deireadh an fháis tr...
Ní mór don Power Alliance Stampa an LAP a óstáil chun monatóireacht a dhéanamh ar PSUanna, agus cuireann sé dearadh tagartha leis
Tá an Chomhghuaillíocht (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex, agus STMicroele...
APEC: Cumhacht SiC agus uirlisí cumhachta scamall-bhunaithe feabhsaithe
Feabhsaíodh cumais chuardaigh, agus tá roghchlár stíl timpealláin ann a ligeann do roghnú glé...
Cuireann Dengrove tiontairí spás-shábháil DC / DC ó Recom
Tá siad deartha d’iarratais a dteastaíonn dlús ard cumhachta agus éifeachtúlacht ard uathu agu...
An chéad phróiseálaí lámh-cháilithe míleata le haghaidh feidhmchlár a bhfuil rún daingean ag baint leo
LS1046A Tá sé mar chuid de phunann 64-giotán Sraitheanna Sraithe Lámh NXP, le Lámh-Chortex-A72 ...