Roghnaigh do thír nó réigiún.

Close
Sínigh isteach Cláraigh Ríomhphost:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

FTLX3612M334

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch. Féach sonraíochtaí le haghaidh sonraí táirge.

Forbhreathnú ar Tháirge

Cuid Uimhir: FTLX3612M334
Monaróir / Branda: Finisar Corporation
Cur síos ar an Táirge TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Datasheets: FTLX3612M334.pdf
Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Coinníoll Stoc 6773 pcs stock
Long Ó Hong Cong
Slí Loingsiú DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6773 pcs
Cuir Iarratas ar Fhocail
Comhlánaigh na réimsí riachtanacha le do thoil le do chuid faisnéise teagmhála. Cliceáil " SUBMIT RFQ " déanfaimid teagmháil leat go luath trí ríomhphost. Nó R-phost chugainn:Info@infinity-electronic.com
  • Spriocphraghas:
  • Qty:

Tabhair do spriocphraghas dúinn má tá méideanna níos mó ná iad siúd atá ar taispeáint.

  • Cuid Uimhir
  • Ainm na Cuideachta
  • Ainm an Teagmhálaí
  • R-phost
  • Teachtaireacht

Sonraíochtaí FTLX3612M334

Cuid Uimhir FTLX3612M334 Monaróir Finisar Corporation
Tuairisc TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Cainníocht Ar Fáil 6773 pcs Bileog sonraí FTLX3612M334.pdf
Tonnfhad 1550nm Voltage - Soláthar 3.3V, 5V
Sraith - Ainmneacha Eile 1121750
gléasta Cineál Pluggable, XFP Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited)
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant Cur síos Mionsonraithe Fiber Optic Transceiver Module Fibre Channel Links 9.95 ~ 11.3Gbps 1550nm 3.3V, 5V LC Duplex Pluggable, XFP
Ráta sonraí 9.95 ~ 11.3Gbps Cineál nascóirí LC Duplex
Iarratais Fibre Channel Links

Loingsiú

★ SAOR IN AISCE VIA DHL / FEDEX / UPS SAOR IN AISCE Más rud é go 1,000 USD.
(AMHÁIN le haghaidh Ciorcaid Chomhtháite, Cosaint Chuarda, RF / IF agus RFID, Optoelectronics, Braiteoirí, Trasducers, Transformers, Isolators, Switch, Relays)

FEDEX www.FedEx.com Tá táille loingseoireachta bunúsacha de $ 35.00 ag brath ar chrios agus tír.
DHL www.DHL.com Tá táille loingseoireachta bunúsacha de $ 35.00 ag brath ar chrios agus tír.
UPS www.UPS.com Tá táille loingseoireachta bunúsacha de $ 35.00 ag brath ar chrios agus tír.
TNT www.TNT.com Tá táille loingseoireachta bunúsacha de $ 35.00 ag brath ar chrios agus tír.

★ Ní mór DHL / UPS / FEDEX / TNT 2-4 Laethanta a sheachadadh don chuid is mó de thír ar fud an domhain.

Cuir glaoch i dteagmháil linn má tá aon cheist agat maidir leis an loingsiú. R-phost chugainn Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

GARAÍOCHT FAOI DEARTHA

  1. Tugadh tréimhse bharánta de 1 BLIAIN do gach táirge ó Infinity-Electronic.hk. Don tréimhse seo, d'fhéadfaimis cothabháil theicniúil saor in aisce a sholáthar má tá aon fhadhbanna ann maidir lenár dtáirgí.
  2. Má fhaigheann tú fadhbanna cáilíochta maidir lenár dtáirgí tar éis dóibh iad a fháil, d'fhéadfá iad a thástáil agus iarratas a dhéanamh ar aisíocaíocht neamhchoinníollach más féidir é a chruthú.
  3. Má tá na táirgí lochtach nó nach bhfuil siad ag obair, is féidir leat filleadh ar ais chugainn laistigh de 1 BLIAIN, déantar gach muirear iompair agus custaim na n-earraí a iompar.

Clibeanna Gaolmhara

Táirgí Gaolmhara

FTLX3612M332
FTLX3612M332
monaróirí: Finisar Corporation
Tuairisc: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
I stoc: 3783 pcs
íoslódáil: FTLX3612M332.pdf
RFQ
FTLX3612M330
FTLX3612M330
monaróirí: Finisar Corporation
Tuairisc: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
I stoc: 6242 pcs
íoslódáil: FTLX3612M330.pdf
RFQ
FTLX3612M340
FTLX3612M340
monaróirí: Finisar Corporation
Tuairisc: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
I stoc: 4648 pcs
íoslódáil: FTLX3612M340.pdf
RFQ
FTLX3612M329
FTLX3612M329
monaróirí: Finisar Corporation
Tuairisc: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
I stoc: 5723 pcs
íoslódáil: FTLX3612M329.pdf
RFQ
FTLX3612M339
FTLX3612M339
monaróirí: Finisar Corporation
Tuairisc: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
I stoc: 4313 pcs
íoslódáil: FTLX3612M339.pdf
RFQ
FTLX3612M337
FTLX3612M337
monaróirí: Finisar Corporation
Tuairisc: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
I stoc: 3189 pcs
íoslódáil: FTLX3612M337.pdf
RFQ
FTLX3612M328
FTLX3612M328
monaróirí: Finisar Corporation
Tuairisc: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
I stoc: 3187 pcs
íoslódáil: FTLX3612M328.pdf
RFQ
FTLX3612M333
FTLX3612M333
monaróirí: Finisar Corporation
Tuairisc: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
I stoc: 6232 pcs
íoslódáil: FTLX3612M333.pdf
RFQ
FTLX3612M338
FTLX3612M338
monaróirí: Finisar Corporation
Tuairisc: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
I stoc: 6718 pcs
íoslódáil: FTLX3612M338.pdf
RFQ
FTLX3612M335
FTLX3612M335
monaróirí: Finisar Corporation
Tuairisc: TXRX OPT XFP 10 GB/S CH35
I stoc: 5181 pcs
íoslódáil: FTLX3612M335.pdf
RFQ
FTLX3612M336
FTLX3612M336
monaróirí: Finisar Corporation
Tuairisc: TXRX OPT XFP 10 GB/S CH36
I stoc: 6024 pcs
íoslódáil: FTLX3612M336.pdf
RFQ
FTLX3612M331
FTLX3612M331
monaróirí: Finisar Corporation
Tuairisc: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
I stoc: 4494 pcs
íoslódáil: FTLX3612M331.pdf
RFQ

Nuacht Tionscail

Cuireann Rohm 10 mosfets SiC na ngluaisteán leis
“Ligeann tabhairt isteach an tsraith SCT3xxxxxHR do Rohm tairiscint a dhéanamh don chomhlacht is m...
Cuireann ON le SiC MOSFETanna
Chuir dhá leathsheoltóra dhá MOSFET SiC isteach atá dírithe ar EVs, iarratais gréine agus UPS....
APEC: TI is dóigh le TI sliseanna ac-dc a dhéanamh le teanntán 15mW
“Baineann an fheiste seo amach an chothromaíocht is fearr idir ardéifeachtúlacht agus torann ult...
Ábhar Urraithe: Anailíseoir Speictrim Speictrim SIGLENT SVA1015X
Is uirlis an-chumhachtach agus solúbtha í an anailíseoir speictrim SIGLENT SVA1015X do thomhais ...
Táthar ag súil go dtiocfaidh laghdú 14% i gcaiteachas ar threalamh leath-déantúsaíochta i mbliana agus go bhfásfaidh sé 27% an bhliain seo chugainn
Mar gheall ar moilliú san earnáil chuimhne, is é an cor chun donais i 2019 deireadh an fháis tr...
Ní mór don Power Alliance Stampa an LAP a óstáil chun monatóireacht a dhéanamh ar PSUanna, agus cuireann sé dearadh tagartha leis
Tá an Chomhghuaillíocht (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex, agus STMicroele...
APEC: Cumhacht SiC agus uirlisí cumhachta scamall-bhunaithe feabhsaithe
Feabhsaíodh cumais chuardaigh, agus tá roghchlár stíl timpealláin ann a ligeann do roghnú glé...
Cuireann Dengrove tiontairí spás-shábháil DC / DC ó Recom
Tá siad deartha d’iarratais a dteastaíonn dlús ard cumhachta agus éifeachtúlacht ard uathu agu...
An chéad phróiseálaí lámh-cháilithe míleata le haghaidh feidhmchlár a bhfuil rún daingean ag baint leo
LS1046A Tá sé mar chuid de phunann 64-giotán Sraitheanna Sraithe Lámh NXP, le Lámh-Chortex-A72 ...