Roghnaigh do thír nó réigiún.

Close
Sínigh isteach Cláraigh Ríomhphost:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

TAS-S1NH1-P13

Formerica Optoelectronics Inc.Formerica Optoelectronics Inc.
TAS-S1NH1-P13 Image
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch. Féach sonraíochtaí le haghaidh sonraí táirge.

Forbhreathnú ar Tháirge

Cuid Uimhir: TAS-S1NH1-P13
Monaróir / Branda: Formerica Optoelectronics Inc.
Cur síos ar an Táirge MINI SFF, 10GBASE-SR, 550M, 0 70
Datasheets: TAS-S1NH1-P13.pdf
Stádas RoHS Comhlíonann RoHS
Coinníoll Stoc 2310 pcs stock
Long Ó Hong Cong
Slí Loingsiú DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2310 pcs
Tagairt Praghas (I US Dollar)
1 pcs
$14.347
10 pcs
$12.679
25 pcs
$11.077
100 pcs
$9.676
250 pcs
$9.176
Cuir Iarratas ar Fhocail
Comhlánaigh na réimsí riachtanacha le do thoil le do chuid faisnéise teagmhála. Cliceáil " SUBMIT RFQ " déanfaimid teagmháil leat go luath trí ríomhphost. Nó R-phost chugainn:Info@infinity-electronic.com
  • Spriocphraghas:
  • Qty:
Iomlán:$14.347

Tabhair do spriocphraghas dúinn má tá méideanna níos mó ná iad siúd atá ar taispeáint.

  • Cuid Uimhir
  • Ainm na Cuideachta
  • Ainm an Teagmhálaí
  • R-phost
  • Teachtaireacht

Sonraíochtaí TAS-S1NH1-P13

Cuid Uimhir TAS-S1NH1-P13 Monaróir Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc MINI SFF, 10GBASE-SR, 550M, 0 70 Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Comhlíonann RoHS
Cainníocht Ar Fáil 2310 pcs Bileog sonraí TAS-S1NH1-P13.pdf
Tonnfhad 850nm Voltage - Soláthar 3.135 V ~ 3.465 V
Sraith - Stádas RoHS RoHS Compliant
Ainmneacha Eile 1785-1043 gléasta Cineál Pluggable, SFP+
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited) Cur síos Mionsonraithe Fiber Optic Transceiver Module 10.3125Gbps 850nm 3.135 V ~ 3.465 V LC Duplex Pluggable, SFP+
Ráta sonraí 10.3125Gbps Cineál nascóirí LC Duplex
Iarratais -

Loingsiú

★ SAOR IN AISCE VIA DHL / FEDEX / UPS SAOR IN AISCE Más rud é go 1,000 USD.
(AMHÁIN le haghaidh Ciorcaid Chomhtháite, Cosaint Chuarda, RF / IF agus RFID, Optoelectronics, Braiteoirí, Trasducers, Transformers, Isolators, Switch, Relays)

FEDEX www.FedEx.com Tá táille loingseoireachta bunúsacha de $ 35.00 ag brath ar chrios agus tír.
DHL www.DHL.com Tá táille loingseoireachta bunúsacha de $ 35.00 ag brath ar chrios agus tír.
UPS www.UPS.com Tá táille loingseoireachta bunúsacha de $ 35.00 ag brath ar chrios agus tír.
TNT www.TNT.com Tá táille loingseoireachta bunúsacha de $ 35.00 ag brath ar chrios agus tír.

★ Ní mór DHL / UPS / FEDEX / TNT 2-4 Laethanta a sheachadadh don chuid is mó de thír ar fud an domhain.

Cuir glaoch i dteagmháil linn má tá aon cheist agat maidir leis an loingsiú. R-phost chugainn Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

GARAÍOCHT FAOI DEARTHA

  1. Tugadh tréimhse bharánta de 1 BLIAIN do gach táirge ó Infinity-Electronic.hk. Don tréimhse seo, d'fhéadfaimis cothabháil theicniúil saor in aisce a sholáthar má tá aon fhadhbanna ann maidir lenár dtáirgí.
  2. Má fhaigheann tú fadhbanna cáilíochta maidir lenár dtáirgí tar éis dóibh iad a fháil, d'fhéadfá iad a thástáil agus iarratas a dhéanamh ar aisíocaíocht neamhchoinníollach más féidir é a chruthú.
  3. Má tá na táirgí lochtach nó nach bhfuil siad ag obair, is féidir leat filleadh ar ais chugainn laistigh de 1 BLIAIN, déantar gach muirear iompair agus custaim na n-earraí a iompar.

Clibeanna Gaolmhara

Táirgí Gaolmhara

TAS-A1NL1-Q11
TAS-A1NL1-Q11
monaróirí: Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc: TXRX SFP+ 10GBPS 1550NM
I stoc: 179 pcs
íoslódáil: TAS-A1NL1-Q11.pdf
RFQ
TAS-A5NB1-FAH
TAS-A5NB1-FAH
monaróirí: Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc: TXRX SFP+ 10GBPS 1310NM
I stoc: 1302 pcs
íoslódáil: TAS-A5NB1-FAH.pdf
RFQ
TAS-X1UL5-QA6
TAS-X1UL5-QA6
monaróirí: Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc: XFP, 10G, ZR, 1550NM, EML, 80KM,
I stoc: 150 pcs
íoslódáil: TAS-X1UL5-QA6.pdf
RFQ
TAS-X1XH5-BA6
TAS-X1XH5-BA6
monaróirí: Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc: XFP, 10G, SR, 850NM, 300M, 0 70D
I stoc: 1218 pcs
íoslódáil: TAS-X1XH5-BA6.pdf
RFQ
TAS-X5UL5-QA6
TAS-X5UL5-QA6
monaróirí: Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc: XFP, 10G, ZR, 1550NM, EML, 80KM,
I stoc: 146 pcs
íoslódáil: TAS-X5UL5-QA6.pdf
RFQ
TAS-X1US5-KA6
TAS-X1US5-KA6
monaróirí: Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc: XFP, 10G, ER, 1550NM, EML, 40KM,
I stoc: 228 pcs
íoslódáil: TAS-X1US5-KA6.pdf
RFQ
TAS-A2NH1-P11
TAS-A2NH1-P11
monaróirí: Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc: SFP+, 10GBASE-SR, 850NM, 300M, -
I stoc: 2926 pcs
íoslódáil: TAS-A2NH1-P11.pdf
RFQ
TAS-X1UB5-FA6
TAS-X1UB5-FA6
monaróirí: Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc: XFP, 10G, LR, 1310NM, DFB, 10KM,
I stoc: 916 pcs
íoslódáil: TAS-X1UB5-FA6.pdf
RFQ
TAS-A1TH1-P11
TAS-A1TH1-P11
monaróirí: Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc: SFP+, 8G FIBRE CHANNEL , 0 70DEG
I stoc: 2398 pcs
íoslódáil: TAS-A1TH1-P11.pdf
RFQ
TAS-A1NS1-K11
TAS-A1NS1-K11
monaróirí: Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc: TXRX SFP+ 10GBPS 1550NM
I stoc: 439 pcs
íoslódáil: TAS-A1NS1-K11.pdf
RFQ
TAS-A2NB1-FAH
TAS-A2NB1-FAH
monaróirí: Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc: SFP+, 10GBASE-LR, 1310NM, 10KM,
I stoc: 1204 pcs
íoslódáil: TAS-A2NB1-FAH.pdf
RFQ
TAS-X2UB5-FA6
TAS-X2UB5-FA6
monaróirí: Formerica Optoelectronics Inc.
Tuairisc: XFP, 10G, LR, 1310NM, DFB, 10KM,
I stoc: 977 pcs
íoslódáil: TAS-X2UB5-FA6.pdf
RFQ

Nuacht Tionscail

Cuireann Rohm 10 mosfets SiC na ngluaisteán leis
“Ligeann tabhairt isteach an tsraith SCT3xxxxxHR do Rohm tairiscint a dhéanamh don chomhlacht is m...
Cuireann ON le SiC MOSFETanna
Chuir dhá leathsheoltóra dhá MOSFET SiC isteach atá dírithe ar EVs, iarratais gréine agus UPS....
APEC: TI is dóigh le TI sliseanna ac-dc a dhéanamh le teanntán 15mW
“Baineann an fheiste seo amach an chothromaíocht is fearr idir ardéifeachtúlacht agus torann ult...
Ábhar Urraithe: Anailíseoir Speictrim Speictrim SIGLENT SVA1015X
Is uirlis an-chumhachtach agus solúbtha í an anailíseoir speictrim SIGLENT SVA1015X do thomhais ...
Táthar ag súil go dtiocfaidh laghdú 14% i gcaiteachas ar threalamh leath-déantúsaíochta i mbliana agus go bhfásfaidh sé 27% an bhliain seo chugainn
Mar gheall ar moilliú san earnáil chuimhne, is é an cor chun donais i 2019 deireadh an fháis tr...
Ní mór don Power Alliance Stampa an LAP a óstáil chun monatóireacht a dhéanamh ar PSUanna, agus cuireann sé dearadh tagartha leis
Tá an Chomhghuaillíocht (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex, agus STMicroele...
APEC: Cumhacht SiC agus uirlisí cumhachta scamall-bhunaithe feabhsaithe
Feabhsaíodh cumais chuardaigh, agus tá roghchlár stíl timpealláin ann a ligeann do roghnú glé...
Cuireann Dengrove tiontairí spás-shábháil DC / DC ó Recom
Tá siad deartha d’iarratais a dteastaíonn dlús ard cumhachta agus éifeachtúlacht ard uathu agu...
An chéad phróiseálaí lámh-cháilithe míleata le haghaidh feidhmchlár a bhfuil rún daingean ag baint leo
LS1046A Tá sé mar chuid de phunann 64-giotán Sraitheanna Sraithe Lámh NXP, le Lámh-Chortex-A72 ...